Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
Aynı Gün Kargo
16:00' ya kadar verilen siparişlerde

Hakkımızda

Türkiye'nin ilk growshop malzemeleri satan mağazası olan toprakvesu.com, 2009 yılından bu zamana, basitten karmaşığa, dünyanın sunduklarının en iyilerini kapınıza kadar getirmektedir. Bilgili personelimiz, hidroponik yetiştiricilik alanında sahip olduğumuz deneyimlerden ötürü, tüm ürünler hakkında kapsamlı bilgiye sahiptir ve artan deneyimlerinizi yaşamınızın olumlu ve ödüllendirici bir bölümü haline getirmek için hizmetinizdedir.

Sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur.


Neden Biz?

  • Memnuniyet odaklı çalışmamız
  • Ürünlerimizin kalitesi ve orjinal oluşu
  • Güçlü stoğumuz, aynı gün kargolamamız
  • Teknik bilgimiz, desteğimiz
  • Koşulsuz garantimiz


Garantimiz

Toprakvesu, ithal edip sattığı tüm ürünleri kendi garanti kapsamı altına alır. Herhangi bir sebepten dolayı üretici garantisinde olan ürünlerin incelenmesi, onarılması veya yenisiyle değiştirilme süreci boyunca, aynı üründen geçici olarak kullanmanız için size gönderir ve iade edilmesi gereken ürünü aldırır. Garanti süresi belirtilmiş elektronik ürünlerde, üründen kaynaklanan bir sorun oluştuğunda, firmamız ürünü yenisiyle değişmeyi garanti eder.

Toprakvesu ne olursa olsun sizi asla mağdur bırakmaz.


Desteğimiz

Toprakvesu, hidroponik yetiştiricilik ile ilgili aklınıza takılan konuları anlayabilmeniz için deneyimlerini sizinle paylaşarak yerinde uygulamalı olarak sınırsız destek sağlar. Bitkilere meraklı veya deney yapmak isteyen minik dostlarımıza ebeveynleri aracılığıyla başvuruları üzerine ekipman sağlayarak onları hidroponik yetiştiricilik ile tanıştırır.