Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
Aynı Gün Kargo
16:00' ya kadar verilen siparişlerde

Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK VE GÜVENLİK


A- GENEL BİLGİLER

1. İnternet üzerinden görüntülemekte/erişmekte/içeriğinde gezinmekte olduğunuz internet sitesinin alan adı toprakvesu.com ’dur. Kullanım koşullarını sitemizde bulunan “KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ” metninde bulabilirsiniz.

2. Bu alan adı aracılığıyla ve bu alan adıyla başlayan linkler aracılığıyla görüntülenen sayfalarda yer alan görseller, ürünler, yazılar ve sair tüm içeriğin sahibi; (üçüncü kişilere ve üçüncü taraf uygulamalara tahsis edilen alanlarda gösterilen veya üçüncü tarafların mecralarına yönelik link verilmek suretiyle reklam, tanıtım ve sair amaçlı sunulan içerikler olması halinde bunlar hariç) Bağdat Cd. No: 33/B, 34841 İdealtepe/İstanbul adresinde mukim, “Hidroteksan Tarım Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi”dir. İletişim için telefon numarası +90 216 441 2814, e-posta adresi info@toprakvesu.com ‘dur. Şirketin MERSİS numarası 0462036243000011 olup; İstanbul Ticaret Odası’nın 705368 Sicil numaralı üyesidir.

3. “Hidroteksan Tarım Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi”, bu metnin geri kalanında “TOPRAKVESU” olarak ifade edilecektir.

4. www.toprakvesu.com internet sitesini ziyaret eden, erişim sağlayan, sayfalarını ve içeriğini görüntüleyen, alışveriş yapan, kısaca ne amaçla olursa olsun kullanan gerçek veya tüzel kişi “KULLANICI”dır.

5. TOPRAKVESU’nun istediği bilgileri veren, aşağıda yer alan üyelik koşulları sağlayan, bu sözleşmeyi onaylayan ve TOPRAKVESU tarafından üyeliğe kabul edilen kullanıcılar ise “ÜYE” olarak anılacaktır.


B- GİZLİLİK, BİLGİLERİN KORUNMASI VE PAYLAŞIMI

Şirketimiz tarafından uygulanan kişisel bilgilerin korunmasına dair kurallar, talep edilen açık rıza ve detaylı tüm esaslar; ilgililerden gerekli aşamalarda onay alınmasına dair istek sırasında ibraz edilen ve internet sitemiz ana sayfasında bulunan “KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE DAİR AYDINLATMA BİLDİRİMİ VE TALEP EDİLEN AÇIK RIZANIN İÇERİĞİ” başlıklı metinde bulabilirsiniz.


C- GÜVENLİK VE SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

1. KULLANICI’nın bilgilerinin güvenliği TOPRAKVESU için öncelikli olarak göz önünde tutulmaktadır. Bu sebeple, teknik imkanlar ve maliyetleri açısından, kullanımı mümkün olan güvenlik araçları ile tüm site kullanıcılarının verdiği bilgilerin güvenliği sağlamaya çalışmaktadır. Site üzerinden, üye olarak veya olmaksızın yapılabilecek alışverişlerde ve banka kanalıyla yapılan ödemelerde; BANKA ile KULLANICI arasındaki ilişkiden kaynaklanan meselelerden TOPRAKVESU sorumlu değildir. TOPRAKVESU, ödeme işlemi sırasında sadece KULLANICI'yı banka sistemine yönlendirmekte, banka işlemini yönetmemekte, hiçbir şekilde ödeme işlemine müdahil olmamaktadır. KULLANICI ile BANKA arasında doğabilecek ihtilaflardan TOPRAKVESU sorumlu değildir. Kredi kartı bilgileriniz TOPRAKVESU tarafından kaydedilmez. Banka ödeme araçları güvenliğiniz için 128 bit SSL sertifika sistemi kullanılmaktadır. Kredi kartı, banka kartı ve hesabınıza erişim sağlamaya yarayan bilgilerinizi hiçbir şekilde TOPRAKVESU çalışanları ve banka çalışanları dâhil üçüncü kişilerle paylaşmayınız.

2. TOPRAKVESU, toprakvesu.com aracılığıyla sunduğu tüm içeriği ve faaliyetini, “o an, olduğu gibi” sunmaktadır. KULLANICI; kısmen veya tamamen, süreli veya süresiz olarak, hatalı veya eksik görüntülemenin söz konusu olabileceğini kabul ve taahhüt eder. Sitenin içeriğine ve faaliyetine ilişkin olarak; TOPRAKVESU’nun, hiçbir surette taahhüdü veya garanti sorumluluğu yoktur. Site içeriğinin kötü niyetli yazılım barındırmadığı, güncel olduğu, doğru bilgiler içerdiği, KULLANICI’ya veya sistemine zarar vermeyeceği, sürekli veya aynen faaliyette olacağı, performans kayıpları yaşanmayacağı dâhil hiçbir taahhüdü veya sorumluğu yoktur. TOPRAKVESU’nun tüm önlemlerine rağmen ve TOPRAKVESU’dan kaynaklanmayan sebeplerle meydana gelebilecek zararlardan TOPRAKVESU sorumlu değildir. KULLANICI, özellikle kendi bilgisayarı ve internet ağının güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. KULLANICI veya site ziyaretçisi; kendi sisteminin/bilgisayarının veya TOPRAKVESU’nun sisteminin/bilgisayarının tüm önlemlere rağmen kötü niyetli yazılım veya müdahalelere maruz kalabileceğini, TOPRAKVESU tarafından sunulandan farklı içeriğin görüntülenebileceğini veya hiç görüntülenemeyebileceğini, kötü niyetli yazılık veya müdahalelerden TOPRAKVESU’yu sorumlu tutmayacağını kabul ve beyan eder. Bu sebeple; zararlı yazılım içerebilecek uygulamalar ve internet sayfalarından uzak durulmasını, sistem güvenliği sağlamaya yönelik yazılımların edinilmesini, sistem ve sürücü güncellemelerinin takip edilmesini, tarayıcı veya güvenlik yazılımınızın uyarılarının dikkate alınmasını, internet kullanımı konusunda olabildiğince bilgilenilmesini tavsiye ederiz.

3. toprakvesu.com internet sitesinde; TOPRAKVESU’ya veya tanıdığı/tanımadığı üçüncü kişilere ait promosyon/tanıtım/reklam bağlantıları, görselleri ve uygulamaları yer alabilir. TOPRAKVESU’nun, toprakvesu.com ‘da yer alabilecek yönlendirmelerle ulaşılabilecek üçüncü kişi siteleri ve uygulamalarının güvenliğine, gizliliğine veya koşullarına dair taahhüdü/sorumluluğu bulunmamaktadır.