Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
Aynı Gün Kargo
16:00' ya kadar verilen siparişlerde
SafeBox Pro 8 CO2 + Fan

SafeBox Pro 8 CO2 + Fan

 • 8.733,00TL

 • Vergiler Hariç: 7.277,50TL

Elektrik güvenliği iç mekan yetiştiricilikte en önemli unsurdur. Safebox, bitki yetiştirme ortamınızdaki elektrik sistemini güvenli olarak kullanmanızı sağlayan röleli güvenlik kutusudur. 8 adet 1000w'a kadar olan tüm ampulleri veya bağlanan cihazları güvenli olarak çalıştırmanızı sağlar ve 2 adet bağlayabileceğiniz 24/7 çıkış mevcuttur.Buna ek olarak hava çekme ve atma olmak üzere 2 adet fan çıkışları ve 1 adet ısıtıcı çıkışı mevcuttur. Fanlar ile senkronize çalışan ve dijital zaman saati üzerinden istediğiniz saat aralığında çıkış veren 1 adet karbondioksit çıkışı vardır . CO2 çıkışı aktif olduğunda fanlarınızı otomatik olarak kapatarak CO2 gazınızın yetiştirme alanınızda kalmasını sağlar . Buna ek olarak yetiştirme alanınıza karbondioksit doldurduktan sonra fanlarınızın çalışmasını istenilen zaman aralığında geciktirebilirsiniz . Safebox Pro üzerinde bulunan dijital termostat ile yetiştirme alanınızın sıcaklık değerini görüntüleyebilirsiniz. Elektrik kesintilerinde saati hafızaya alarak, ayarlanan saat aralıklarının şaşmasını engeller. 

İç mekan yetiştiricilikte başlıca sorunlardan birisi kullanılan zaman saatinin sık sık arıza yapmasıdır. Standart zaman saatleri endüktif akıma göre değil kapasitif akıma göre dizayn edildiklerinden iç mekan yetiştiricilikte kullanılan  aydınlatmada yetersiz kalmaktadırlar. Standart zaman saatlerinin üzerinde yazan 3500w gibi değerler kapasitif akımla çalışan cihazlar içindir. Halbuki metal halide ve sodyum balastlar endüktif akım ile çalışırlar. Bu durumda en sağlıklı çözüm bir Timer Box kullanmaktır. İçerisindeki röle balastların çektiği tüm akımı üstlenirken, dahili zaman saati sadece röleyi açıp kapatmak için devreye girer. Tak çalıştır olarak gelir, sadece balastlarınızı , fanlarınızı , ısıtıcınızı ve CO2 regulatörü Safebox Pro'ya bağlayın ve zamanlayıcıları ayarlayın.

Sistemin bütün yükünü üzerinde toplayarak evin elektriğine yüklenmez.

 • Zaman Saati Girişleri: 8 adet 1000w
 • Sürekli Çalışan (24/7) 2 adet
 • Fan kontrolorör çıkışı: 2 adet
 • Karbondioksit kontrolör çıkışı: 1 adet
 • Isıtıcı çıkışı: 1 adet
 • Dijital termostat ve 50 cm kablolu ısı sensörü
 • 15 program kapasiteli 1 saniye hassasiyetinde dijital zaman saati
 • Alman malı iç aksam
 • 2 yıl Toprakvesu garantisi
Safebox Pro'nun zaman saati , ısı kontrolü ve CO2 kontrolünü dilediğiniz saatler ve değerler için kendiniz ayarlayabileceğiniz gibi ürünü satın alırken bizimle iletişime geçip ayarlarını istediğiniz gibi yapıp gönderebiliriz.

Toprakvesu.com Garantisi

Bizden satınalmış olduğunuz üründe belirttiğimiz süre zarfında üründen kaynaklanan bir sorun oluştuğunda, firmamız ürünü yenisiyle değişmeyi garanti eder. Sizi asla mağdur bırakmaz.