Whatsapp0532 120 2625
Bizi Arayın0216 441 2814
İade Garantisi
Kapsam içi tüm ürünlerde
Randevulu Gönderi
Dilediğiniz tarihte teslimat
Aynı Gün Kargo
16:00' ya kadar verilen siparişlerde
SafeBox 8x1000w

SafeBox 8x1000w

  • 7.080,60TL

  • Vergiler Hariç: 5.900,50TL

Elektrik güvenliği iç mekan yetiştiricilikte en önemli unsurdur. Safebox, bitki yetiştirme ortamınızdaki elektrik sistemini güvenli olarak kullanmanızı sağlayan röleli güvenlik kutusudur.8 adet 1000w'a kadar olan tüm ampulleri veya bağlanan cihazları güvenli olarak çalıştırmanızı sağlar. Buna ek olarak 5 adet bağlayabileceğiniz 24/7 çıkış ve 1 adet zaman saati kapandıktan sonra çalışan ısıtıcı girişi mevcuttur. Elektrik kesintilerinde saati hafızaya alarak, ayarlanan saat aralıklarının şaşmasını engeller. 

İç mekan yetiştiricilikte başlıca sorunlardan birisi kullanılan zaman saatinin sık sık arıza yapmasıdır. Standart zaman saatleri endüktif akıma göre değil kapasitif akıma göre dizayn edildiklerinden iç mekan yetiştiricilikte kullanılan  aydınlatmada yetersiz kalmaktadırlar. Standart zaman saatlerinin üzerinde yazan 3500w gibi değerler kapasitif akımla çalışan cihazlar içindir. Halbuki metal halide ve sodyum balastlar endüktif akım ile çalışırlar. Bu durumda en sağlıklı çözüm bir Timer Box kullanmaktır. İçerisindeki röle balastların çektiği tüm akımı üstlenirken, dahili zaman saati sadece röleyi açıp kapatmak için devreye girer. Tak çalıştır olarak gelir, sadece balastlarınızı timer boxa bağlayın ve zamanını ayarlayın.

Sistemin bütün yükünü üzerinde toplayarak evin elektriğine yüklenmez.

  • Zaman Saati Girişleri: 8 adet 1000w
  • Sürekli Çalışan (24/7): 5 adet
  • Isıtıcı Girişi: 1 adet, zaman saati kapandığında devreye girer 12A
  • Alman malı iç aksam
  • 2 yıl Toprakvesu garantisi

Toprakvesu.com Garantisi

Bizden satınalmış olduğunuz üründe belirttiğimiz süre zarfında üründen kaynaklanan bir sorun oluştuğunda, firmamız ürünü yenisiyle değişmeyi garanti eder. Sizi asla mağdur bırakmaz.